Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Puheenjohtaja/         Tuula Virkki, tuula.virkki(at)luukku.com,  

tiedottaja                   p. 0400-995516

Varapuheenjohtaja    Seija Jaakkola, seija.jaakkola(at)pp2.inet.fi 

                                    p. 040-528 1704

Sihteeri                    Leena Lipponen, leena.lipponen(at)hotmail.com                                     p. 040-5102817                           

Jäsensihteeri            Tuula Strömberg, tulastromberg(at)gmail.com                                   p. 040-5645879                                    

Rahastonhoitaja        Seppo Lipponen, seppo.juhani.lipponen(at)luukku.com                                           p. 040-7057576

Emäntä                       Marion Bärlund, nennebarlund48(at)hotmail.com

 

Varajäsenet              Else-Maj Annonen, elisa-maj.annonen(at)elisanet.fi

                               Tarja Elonen, tarjahannele.elonen(at)gmail.com

                               Elias Himanen, elias.himanen(at)gmail.com

                               Hilkka Piipponen, hilkka.piipponen(at)suomi24.fi           

                               Tarja Sola, tarjahelena.sola(at)gmail.com

                             

 

Kutsumme kaikkia Porvoon kaupungista eläkkeelle jääneitä mukaan toimintaamme kehittämään yhdistystämme.

Hakemuslomake ja säännöt löytyvät kohdasta YHDISTYS. Lomake lähetetään jäsensihteerille tai sen voi viedä Kompassiin.

©2018 Porvoon kaupungin työntekijöiden seniorit - suntuubi.com